رائفی پور مستندات ادعای خود در مورد دریافت سکه توسط نمایندگان را ارائه کند

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از علی اکبر رائفی پور خواستار ارائه مستندات در مورد دریافت سکه توسط یکی از نمایندگان به این هیات شد و گفت: جزئی ترین موارد تخلف در مورد نمایندگان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال و بررسی می شود؛ چگونه ممکن است رائفی پور در جریان پرونده تخلف باشد اما هیات نظارت بی اطلاع باشد.

موسی غضنفرآبادی در واکنش به ادعای رائفی پور در مورد یکی از نمایندگان، گفت: این فرد مطرح کرده نماینده ای بابت پس گرفتن تحقیق و تفحص سکه دریافت کرده که بنده به عنوان سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در جریان چنین موضوعی نیستم و مستنداتی هم در این رابطه به هیات ارائه نشده است.

وی افزود: تقاضا داریم افراد قبل از طرح چنین اظهاراتی مستندات خود را به هیات نظارت ارائه کنند تا نسبت به بررسی و شفاف سازی آن اقدام شود.

نماینده مردم بم در مجلس یازدهم ادامه داد: طرح چنین موارد و موضوعاتی ذهنیت مردم را تخریب می کند و درست نیست کسانی که خودشان را افراد مهمی می دانند موضوعات غیرواقع را مطرح کنند؛ جزئی ترین موارد تخلف در مورد نمایندگان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال و بررسی می شود؛ چگونه ممکن است رائفی پور در جریان پرونده تخلف باشد اما هیات نظارت بی اطلاع باشد.

 

منبع: خانه ملت
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه