مرگ عجیب مدیرعامل یک بانک معروف بر اثر گازگرفتگی

رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک ملت که سال گذشته به عنوان چهره ماندگار نظام بانکی معرفی شد و نقش مهمی در افزایش حمایت بانک ملت از صنعت نفت داشت بر اثر گازگرفتگی درگذشت.

رضا دولت آبادى از مدیران خوشنام و موفق نظام بانکى بود که در زمان تصدى مدیرعاملى بانک‌هاى ملت و تجارت نتایج درخشانى را رقم زد و در مدت زمان حضورش در بانک ملت، این بانک را به بزرگترین بانک ایران از لحاظ منابع و بسیاری از شاخص‌های اقتصادی تبدیل کرد.

آن مرحوم، به دلیل موفقیت در مدیریت عالى و کلان نظام بانکى و حسن شهرت، در سال ۱۴۰۱ به عنوان چهره ماندگار نظام بانکى ایران معرفى شد.

گفتنی است، گازگرفتگی در کشور ما در فصل سرما همواره قربانی می‌گیرد. قربانی شدن یک مدیر برجسته بر اثر گازگرفتگی نشان می‌دهد این قاتل خاموش، در بین تمام اقشار جامعه میتواند قربانی بگیرد.

اما نکته مهم این است که فرهنگ‌سازی توسط شرکت ملی گاز درباره مقابله با گازگرفتگی، در سال‌های اخیر کم شده و بر خلاف گذشته که پیام‌های متعددی در قالب بیلبوردها و برنامه‌های تلویزیونی و.. تهیه می‌شد، شرکت ملی گاز این موضوع را رها کرده و تبلیغات خود را منحصر کرده به پیام‌های تشویق به صرفه‌جویی!که گویا از جان مردم مهمتر است! به تازگی، پزشکی قانونی درباره افزایش آمار جان‌باختگان ناشی از استنشاق گاز منواکسید کربن هشدار داد و این خود بهترین نشانه از کم‌کاری شرکت ملی گاز در فرهنگ‌سازی برای مقابله با گازگرفتگی است. 

منبع: تابناک
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه