سلطان قاچاق مواد مخدر با ۳۰۰ میلیارد دارایی به دام افتاد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از شناسایی و بازداشت بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر کشور در سیستان و بلوچستان خبر داد.

سردار ایرج کاکاوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا امروز یکشنبه در نشست خبری با اعلام خبر بازداشت بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر به نام عبدالهادی برآهویی اعلام کرد: طبق برآورد اولیه حدود ۳۰۰ میلیارد تومان از اموال این قاچاقچی توقیف شده است.

به گفته وی این قاچاقچی با نام‌های مستعاری چون حاج شاه سلیم، حاج پرویز و حاج عبدالله فعالیت می‌کرد.

وی افزود: این سرشبکه از مسیر کویری اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کرد و علاوه بر حمایت از شبکه های توزیع موادمخدر، خود نیز از سوی شبکه های دیگر حمایت می‌شد.

سردار کاکاوند با بیان اینکه اعضای این باند در ۱۸ مرحله دستگیر شدند، افزود: از این باند ۱۳ تُن انواع مواد مخدر و ۳۷ نفر و ۳۲ دستگاه خودرو کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: به طور قطع این فرد برای ترانزیت و قاچاق مواد مخدر از مسیر ایران با افرادی در خارج از کشور ارتباط داشته است.

سردار کاکاوند با بیان اینکه سرکرده این باند در محل سکونت خود در استان سیستان و بلوچستان شناسایی و دستگیر شد، اظهار داشت: طبق برآورد اولیه حدود ۳۰۰ میلیارد تومان از اموال این قاچاقچی توقیف شد.

وی با بیان اینکه از مجموعه این فرد تعداد قابل ملاحظه‌ای سلاح شناسایی و توقیف شد، گفت: شناسایی، رهگیری و دستگیری این فرد توسط تیم‌های اطلاعاتی و انتظامی انجام شده است.

منبع: اطلاعات
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه