نتانیاهو اعتراف کرد؛ این جنگ آمریکا هم هست

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی که برای رسانه‌ها ایراد کرد، رسما اعتراف نمود، جنگ علیه غزه صرفا جنگ اسرائیل نبوده بلکه جنگ آمریکا هم محسوب می‌شود.

خبر فردا- بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود که رسانه‌های عبری زبان آن را مستقیما بازتاب دادند ، اعتراف کرد، در گفتگویش با وزیر خارجه آمریکا به وی گوشزد کرده است که این جنگ صرفا جنگ اسرائیل نیست بلکه جنگ شما آمریکایی ها هم هست که علیه محور شرارت در حال انجام است.

نتانیاهو همچنین به شکست رژیمش در کنترل شمال نوار غزه اعتراف و تاکید کرد، ما اعلام می‌کنیم تا زمانی که جنگ در شمال نوار غزه ادامه داشته باشد، فلسطینیان حق بازگشت به آنجا را نخواهند داشت.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین در ادامه تکرار ادعاهای رژیم صهیونیستی، اینبار مدعی شد محور فیلادلفیا (محور صلاح الدین که بین مصر و نوار غزه واقع است) محل اصلی انتقال سلاح به حماس است و باید آن را به طور کامل مسدود کرد، گرچه هنوز تصمیمی در این رابطه نگرفته است.

وی که در آستانه صدمین روز جنگ علیه نوار غزه، به دلیل نبود دست آورد واقعی و درجا زدن به شدت مورد انتقاد رسانه‌های این رژیم قرار دارد، مدعی شد ما در مسیر تحقق پیروزی قرار داریم و هیچ چیز نمی‌تواند مانع تحقق آن شود.

او همچنین انتقاد از رژیم صهیونیستی را به دلیل قتل عام و نسل کشی، نفاق و انحطاط در تاریخ بشری توصیف کرد.

منبع: تسنیم
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه