تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

برند سامسونگ می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌هایی باشد که برای خرید ماشین لباسشویی خود می‌توانید داشته باشید. تولید کنندگان این برند همواره به رضایت مشتری توجه زیادی داشته و محصولات خود را با طراحی‌های جدید و کیفیت بالا تولید می‌کنند.

 از دیگر مزایای این برند می‌توان به خدمات پس از فروش خوبی اشاره داشت که در بسیاری از شهرها از جمله اهواز می‌توان از آن استفاده داشته باشید. متخصصین حاضر در مراکز تعمیر لباسشویی در اهواز می‌توانند هرگونه مشکل ایجاد شده در دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن برطرف سازند.

اگر با مشکلی در کارکرد ماشین لباسشویی سامسونگ مواجه گردید شاید خودتان بخواهید کار تعمیر دستگاه را انجام دهید. ما برای شما برخی از ایرادهای رایج در لباسشویی‌های سامسونگ را گردآوری نموده و روش عیب یابی و تعمیر هر یک از آنها را به طور مفصل شرح داده‌ایم. در مواردی که تخصص شما برای تعمیر لباسشویی کافی نبود نیز تنها کافی است با کارشناسان ما در مراکز تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس داشته باشید.

1

 

مشاهده کد خطای HE1 یا HE2 در ماشین لباسشویی سامسونگ

این دو کد خطا در ماشین لباسشویی سامسونگ به یک منظور طراحی شده‌اند و هر دو نشان دهنده خطا در عملکرد هیتر یا گرمکن ماشین لباسشویی شما می‌باشند. اگر فکر می‌کنید برای بررسی قطعات گفته شده تخصص و مهارت کافی ندارید همان ابتدا با کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس برقرار ساخته و درخواست کمک داشته باشید. برای رفع هر یک از این دو کد خطا لازم است در ابتدا هیتر لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید. 

لازم است چه کنید هیتر ماشین لباسشویی شما عملکرد مداوم داشته و در بین کار به صورت ناگهانی متوقف نمی‌شود. پس از این کار نوبت به چک کردن سنسور دما یا ترمیستور دستگاه می‌رسد که شاید برای این کار نیاز به دریافت کمک‌های تخصصی‌تری داشته باشید. لازم است مقدار مقاومت ترمیستور اندازه‌گیری شود. در مرحله بعد اتصالات هیتر و تمام اتصالات مربوط به سنسور دمایی مورد بررسی قرار می‌گیرند. اگر باز هم کد خطا ادامه داشت با متخصصین تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید.

بررسی کد خطای 4E یا 4C در لباسشویی سامسونگ

4E یا 4C دو کد خطای دیگری هستند که امکان دارد در ماشین لباسشویی سامسونگ با آنها مواجه شوید. در بسیاری از موارد رفع ایراد این دو کد خطا بسیار ساده بوده و نیازی به دریافت کمک‌های تخصصی پیدا نخواهید کرد. لازم است بدانید نمایش هر یک از این دو کد خطاست نشان دهنده مشکل در ورود آب به ماشین لباسشویی می‌باشد که به دنبال آن روند شستشو متوقف خواهد شد.

برای عیب یابی دستگاه لازم است چند مرحله مختلف را پشت سر بگذارید. در ابتدا به بررسی شیر آب متصل به ماشین لباسشویی پرداخته و از باز بودن کامل آن اطمینان پیدا کنید. پس از این کار لوله تغذیه آب یا همان شلنگ ورودی آب که در پشت ماشین لباسشویی نصب شده است را چه کنید و از نبود نشتی و فرسودگی یا خم شدگی در طول مسیر شلنگ مطمئن شوید. در مرحله بعد شیر برقی دستگاه را چک کرده و اگر باز هم مشکل شما رفع نشد برای بررسی برد با کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید.

2

 

بررسی کد خطای E2 یا 5E توسط کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

نمایش هر یک از این دو کد خطا در ماشین لباسشویی سامسونگ نشان دهنده عدم تخلیه آب از دستگاه است که می‌تواند دلایل متعددی این مشکل را ایجاد کرده باشد. برای رفع هر یک از دو کد خطای به وجود آمده لازم است ابتدا به بررسی شلنگ تخلیه که در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد بپردازید. ارتفاع مناسب این شلنگ از سطح زمین حدود یک متر است و همچنین باید مسیر عبور آب در آن کاملاً باز و بدون مانع باشد. 

پس از چک کردن شلنگ تخلیه لازم است وضعیت فیلتر پمپ تخلیه دستگاه را به نگاهی بیندازید تا چیزی مسیر آن را مسدود نکرده باشد. مورد دیگری که نیاز به بررسی دقیق و تخصصی دارد پمپ تخلیه ماشین لباسشویی می‌باشد که احتمال سوختن این قطعه در لباسشویی‌ها بسیار زیاد است.از دیگر دلایل تخلیه نشدن کامل آب از داخل دیگ لباسشویی می‌توان به بروز ایراد در کارکرد برد الکترونیکی دستگاه اشاره داشت. بهتر است برای بررسی این قطعه با متخصصین تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز در تماس باشید. 

 

بررسی کد خطای DE در ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر با کد خطای فوق در ماشین لباسشویی سامسونگ مواجه گردید باید بدانید مشکل مربوط به بسته شدن درب ماشین لباسشویی می‌باشد. در تمام برندهای ماشین لباسشویی تا زمانی که درب دستگاه شما به درستی چفت نشده باشد دستگاه کار خود را شروع نمی‌کند و کد خطای مرتبطی را در صفحه نمایش به شما نشان خواهد داد. اگر فکر می‌کنید برای رفع این مشکل نیاز به کمک دارید همان ابتدا با متخصصین تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید.

گاهی اوقات به دنبال کشیده شدن در با فشار زبانه آن دفرمه می‌شود و در نتیجه تماس با سوئیچ برقرار نخواهد شد. در برخی موارد نیز سوکت سوئیچ قفل به درستی وصل نمی‌شود و یا احتمال شکسته شدن این قطعه نیز وجود دارد. در چنین شرایطی تعویض میکروسوئیچ مشکل شما را برطرف خواهد کرد. از دیگر بخش‌های مرتبط با این کد خطا می‌توان به مشکل در برد دستگاه اشاره داشت که بررسی آن را باید به کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز بسپارید. 

3

 

بررسی کد خطای LE توسط متخصصین تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

اگر در ماشین لباسشویی سامسونگ مشکل نشتی آب به وجود آمده باشد این ارور با کد خطای LE به شما نشان داده می‌شود. برای رفع کد خطای خوب لازم است چندین بخش مرتبط را بررسی نموده و از نبود نشتی آب در آنها مطمئن شوید. در مرحله اول اتصال هیتر را مورد بررسی قرار داده و مطمئن شوید لوله هوا از جای خود در نیامده و در زمان سیکل چرخشی نشتی آب نداشته باشد. 

بخش دیگری که نیاز به بررسی دارد دیگ لباسشویی است که ممکن است پیچ قسمت عقبی آن شل شده باشد. از دیگر دلایل نشتی آب می‌توان به استفاده از مقدار زیاد مواد شوینده در ماشین لباسشویی و وجود کف زیاد اشاره داشت. در ادامه از اتصال صحیح فیلتر پمپ تخلیه مطمئن شده و چه کنید نشتی آب از لوله ورودی یا تخلیه لباسشویی اتفاق نیفتد. در گام آخر سنسور نشتی آب را مورد بررسی قرار داده و اگر باز هم کد خطا نشان داده می‌شد با مراکز تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید. 

 

ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه